“Ирээдүйн Мистер 2017” тэмцээн амжилттай зохион байгуулагдлаа

Ирээдүйн мистер-2017 тэмцээн 2017 оны 4-р сарын 15-ны бямба гарагт 15:00-21:00 цагийн хооронд Corporate Convention center-т амжилттай зохион байгуулагдаж дүнгээ гаргалаа.
Тус тэмцээнд нийт 45 клубын 142 тамирчин 10 ангилалд хуваагдан өрсөлдөж Алт, Мөнгө, Хүрэл медалийн эзэд боллоо.
1. Бодибилдингийн 65кг жингийн ангилалд: 1-р байр Алтан медаль – Н.Хүрэлбат /голдс жим/
2-р байр Мөнгөн медаль – Б.Цэрэнбат /Алдар спорт хороо, ЗХ-ний 150-р анги/
3-р байр Хүрэл медаль – П.Даваахүү /Стар голд жим/
2. Бодибилдингийн 70кг жингийн ангилалд: 1-р байр Алтан медаль – А.Баатар /Гранд жим/
2-р байр Мөнгөн медаль – Ю.Амарбуян /Голдэн жим/
3-р байр Хүрэл медаль – Б.Лхагвадорж /Протим фитнесс/
3. Бодибилдингийн 75кг жингийн ангилалд: 1-р байр Алтан медаль – Б.Алтаншагай /Голдэн жим/
2-р байр Мөнгөн медаль – Б.Балжинням /Олимпус фитнесс/ 3-р байр Хүрэл медаль – Б.Түвшинжаргал /Хүннү фитнесс/
4. Бодибилдингийн +75кг жингийн ангилалд: 1-р байр Алтан медаль – Г.Энхтүвшин /Перфект Мон-Алтиус/
2-р байр Мөнгөн медаль – А.Бямбаа /Алдар спорт хороо, Стар фитнесс/
3-р байр Хүрэл медаль – О.Баттулга /Чийрэг монгол/
5. Эмэгтэй фитнесс ангилалд: 1-р байр Алтан медаль – Г.Уянга /Улаанбаатар фитнесс/
2-р байр Мөнгөн медаль – Г.Сарангуа /Улаанбаатар фитнесс/
3-р байр Хүрэл медаль – Г.Мөнхжаргал /Риппэд фитнесс/
6. Эрэгтэй фитнесс ангилалд: 1-р байр Алтан медаль – Ж.Баянмөнх /голдэн жим/
2-р байр Мөнгөн медаль – Б.Балжинням /олимпус/
3-р байр Хүрэл медаль – Д.Мөнх-Эрдэнэ /Яргай фитнесс/
7. Эмэгтэй модель -165см ангилалд: 1-р байр Алтан медаль – Б.Даваажав /Перфект/
2-р байр Мөнгөн медаль – Н.Бадамханд /олимпус, Зорчигч тээвэр ХХК/
3-р байр Хүрэл медаль – Г.Уянга /Улаанбаатар фитнесс/
8. Эмэгтэй модель +165см ангилалд: 1-р байр Алтан медаль – Б.Мөнхзул /протим фитнесс/
2-р байр Мөнгөн медаль – М.Цэрэнлхам /голдэн жим/
3-р байр Хүрэл медаль – С.Бямбасүрэн /перфект/
9. Эрэгтэй спорт модель -175см ангилалд: 1-р байр Алтан медаль – А.Гантулга /Олимпус/
2-р байр Мөнгөн медаль – Э.Наранбат /чийрэг монгол/
3-р байр Хүрэл медаль – Т.Энхтулга /перфект боди/
10. Эрэгтэй спорт модель +175см ангилалд: 1-р байр Алтан медаль – М.Мөнх-Од /протим фитнесс/ 2-р байр Мөнгөн медаль – О.Баянмөнх /Ривэр фитнесс/ 3-р байр Хүрэл медаль – М.Эрхэмбаяр /Ривэр фитнесс/ нар тус тус шалгарлаа.

 

Холбоотой мэдээлэл

Сэтгэгдэл үлдээх

АНХААРУУЛГА: Уншигчдын бичсэн сэтгэгдэлд www.Ugluu.mn хариуцлага хүлээхгүй болно. ХХЗХ-ны журмын дагуу зүй зохисгүй зарим үг, хэллэгийг хязгаарласан тул ТА сэтгэгдэл бичихдээ хууль зүйн болон ёс суртахууны хэм хэмжээг хүндэтгэнэ үү. Сэтгэгдэлтэй холбоотой санал гомдлыг 315090 утсаар хүлээн авна.